Gossip Girl Odcinek 9

Nie mogłem się doczekać, aby oglądać Gossip Girl w tym tygodniu! To nie jest obcy hotties, dobrze … odkrywanie siebie nawzajem gorąca, ale „strzelają Humphreys, prawda?” dokucza o ménage à trois. W tym jednym odcinku Plotkary, będziemy oglądać Gossip Girl Ulubione odwrócą się od ryzykowne pikantnych?

Dan i Vanessa są zdeterminowani, aby uzyskać Olivia pozostać w college’u i rowu sequel filmu ona zmuszani do zrobienia, pokazując jej doskonałą jakość uczelni. Jak będzie to trójkąt czuć następnego dnia rano? Film jest no-go.

Pamiętaj, kiedy pytałem, jak te odcinki Plotkary jechaliśmy nadążyć z uczelni i szkół wybryki? Ten odcinek łączy swoje światy z tańcem. Nadszedł czas cotillion i Jenny jest nagonce posiadania Graham Collins za jej eskorty i bilet do społeczeństwa górnej rzut. Mała J ma więcej martwić niż kroków tanecznych, kiedy Eric sprzymierza się z Blair, aby dać jej lekcję pokory.

Szkoda Blair nauczył Jenny zbyt dobrze. Nie powinna być poniżani, Jenny wykorzystuje linię życia i telefon przyjaciela. Nate zapisuje dzień, konwojowania królową do jej prawowite miejsce przede wszystkim innych królowych. Debiutancki społecznej Jenny jest epicka, jak ona jest na ramieniu nie tylko legenda, ale kolegium facet. Eric traci Jenny na ciemną stronę i traci Jonathana w tym procesie. Koniec gry? Sądzimy, że nie.

Było tam mnóstwo świetnych piosenek Plotkara W tym odcinku: Plastiscines „Suka” i „Jestem Down”, jeden dla zespołu za „Pytania i Panter”, Basement Jaxx za „Saga” (ft Santogold.), „Ktoś Leighton Meester to Love „(ft. Robin Thicke), Anya Marina w” co chcesz „, Immoor w” łuki i strzały „, Stella projektu” Pod My Skin „i” Ready to Freak „, a Classic” Play to Win „.