Jack Blake właśnie obchodził wczoraj swoje 16 urodziny

Jack Blake właśnie obchodził wczoraj swoje 16 urodziny. Mimo wysokiego i atletyczną chłopca, był nieśmiały i trochę niezręczne. Więc usiadł w swoim pokoju w piątek wieczorem szarpanie się do zdjęć nagich lub w pobliżu nagich kobiet. Uratował jego ulubiony na koniec. To był obraz jego 32 roku życia mama Sara w thong bikini na plaży w Meksyku.
11
Jack i jego mama zawsze była blisko. Był produktem One Night Stand, że jego mama miała w wieku 16 lat z marynarza, który był na urlopie. Była tak pijana, że noc nawet nie pamiętam jego nazwiska. Na szczęście rodzice Sary pomogła finansowo i ich córka mogła skończyć liceum i na studiach i uzyskać bezpieczny finansowo pracę.

Jack wiedział, że jego mama zawsze chciała stomatolog łódź wyjść za mąż, a ona pomyślała spotkała mężczyznę swoich marzeń. Jack pomyślał facet był OK, ale coś wydawało się źle o nim, ale trzymał język za zębami. Ich związek postępuje i postanowili się pobrać. Jack myślał, że to trochę dziwne, że jego mama rzeczywiście zaproponował do niego. Potem zdecydowaliśmy się zarezerwować rejs, a oni ożenić przez kapitana statku. W rzeczywistości, dwa jechaliśmy z Orlando do Cape Canaveral rano na pokład statku. Worki jego mama były już spakowana.

Mama i jej narzeczony poszedł na obiad, aby plany końcowe i odebrać swoje obrączki. Znów pomyślał, że to dziwne, że zapłacił za pierścienie ale to nie jego sprawa. Ponieważ ona być w domu w ciągu godziny, postanowił zrzucić jeszcze jeden ładunek podziwiając obraz jego wspaniałą mamą. Zastanawiał się, czy ludzie będą myśleć, że to był jakiś rodzaj aktu kazirodztwa. W rzeczywistości, nie dbał. Jego mama była piękna, pożądana i chciał mógłby zamienić się miejscami ze swoim narzeczonym.

Jack udał się do pryszniców i niech ciepłej wody spłukać cum. Po wycierając sucha, włożył na niektórych bokserów jedwabiu i skierował się do łóżka. Brał spojrzeć na siebie w lustrze. Pracował na co dzień, a jego mięśnie były coraz stonowanych. Nie miał trądzik i bardzo mało owłosienia. Ogólnie rzecz biorąc, postanowił był całkiem przystojny facet i że powinien starać się znaleźć dziewczynę. Postanowił, że straci dziewictwo, zanim skończył 17 lat.

Podobnie jak on dryfował spać usłyszał jego mama w sypialni drzwi i myślał usłyszał jej płacz. Wstał i wyszedł po drugiej stronie korytarza. Miała na pewno płacze.

Zapukał i zapytał mamę: „Mamo jesteś OK?” Brak odpowiedzi. Zapukał ponownie i zapytał: „Czy wszystko w porządku?”

„Nie, nie wszystko jest w porządku”, powiedziała szlochając głosem.

Jack chodziło więc otworzył drzwi i zobaczył jego mama siedzi na łóżku z pudełkiem tkanek.

Stojąc tylko w bokserkach zapytał: „Co się stało, mamo?”

„Co się stało, że mój narzeczony jest tzw żonaty mężczyzna z dwójką małych dzieci! Zaprowadził mnie do dzisiaj. Powiedział mi, że wciąż kocha swoją żonę i dzieci, a potem uciekł. Och, Jack, ja po prostu nie wiem jak odebrać prawo człowieka „.

Jack wiedział, że jego instynkt miał rację; coś było nie tak z tym facetem. Teraz żałował, że chciał coś do jego mama powiedziała.

Usiadł obok jego mama na łóżku i objęła nią. Objęła go i powiedział: „Jesteś jedynym człowiekiem zejście w moim życiu. Kocham cię tak bardzo.”

Jack cieszył się przytulanie i wysłuchaniu jej używać słowa „miłość”. Jedynym problemem było to, że jego kogut zaczął mieszać. Postanowił więc zerwać uścisk i powiedział mamie: „Jesteś piękna i masz gorące ciało. Każdy mężczyzna chciałby cię”.

Sara przestała płakać, „Naprawdę myśli, że?”

„Tak, mamo, ja naprawdę myśli.”

Poruszała usta do jego ust i dał mu ciekawa strona www szybkiego całusa. „Jestem tak szczęśliwy, że mam syna tak przystojny i miły, jak ty.”

twarz Sary nagle miał głęboki wyraz smutku. „Mieliśmy wyjechać na rejs. Zawsze marzyłem romantycznego rejsu i żeni przez kapitana statku. A poza tym, że bilety kupiłem nie podlegają zwrotowi.”

Jack odpowiedział: „Nie wiem, o romantycznej części i uzyskiwanie część małżeńskiego, ale mogę być twoim towarzyszem w rejsie”.