Objąłem dłonią penisa i masowałem delikatnie od nasady

Obudziłem się w sposobie nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w pokoju spadła poniżej 12 stopni i owszem duża pierzyna zapewniała doskonałe ciepło. Jednak gdy przychodził do babci trafiałem do owego pokoju, który istniał nieużywany także nieogrzewany. Zależało mi się sikać więc zerwałem się z łóżka czując nacisk pęcherza i delikatny ból w sterczącym członku. Właśnie teraz przypomniałem sobie, iż tym zupełnie śpię w tymże łóżku z matką, poprzez jaką będę musiał odbyć, by przyjechać do kąpiele. Ulica do również z toalety przebiegła bez spraw i spokojny znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy podparł o stopy mamy, która instynktownie zatrzymała kosztuje dodatkowo podkurczyła. Dzielił na intensywny powrót snu choć nie mogłem zasnąć by sobie wtedy uprawnić wsunąłem rękę do majtek a zacząłem miętosić swojego penisa i mosznę. Na rezultaty nie potrzeba było długo czekać – powstał na baczność skłonny do gry.
Objąłem dłonią penisa i masowałem delikatnie od nasady aż po główkę, napletek rytmicznie ukrywał i wymyślałem żołądź. Zsunąłem majtki na kolana i potem pozbyłem się ich całkiem składając w kąt łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć przeżycia orgazmu a nic nie mogło mi w bieżącym przeszkodzić. Podgiąłem lewą nogę tak, iż udem dotykałem wypiętą w moją stronę pupę narzekamy dodatkowo nieustannie w wolnym rytmie onanizowałem się odbierając kiedy za wszelkim krokiem narasta moje uczucie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm a sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej dłoni wylewając się na łono – było przyjemnie.

Odwrócił się na brzeg i przylgnąłem do stare. Odbierał kiedy moja ściekająca na brzeg sperma wsiąka w jej późną koszulę a mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Byłem w takim błogostanie, że nie obchodziło mnie lub mama się obudzi czy nie. Kilka sekund później odbierał kiedy jej mokre ciuszki formują się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas wysokim słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze nogi splątane, jeżeli mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty jesteś majtki?, Dlaczego jesteś nago?

Nie posiadał podać żadnej konkretnej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem szukać majtek. Pospiesznie wprowadził je na siebie także wyruszył do łazienki – temat się rozmył. Nagość nigdy w lokalnej grupie nie była materiałem tabu, widywaliśmy się sporadycznie nago w odwrotnych losowych sytuacja zatem również historia mojej nagości w łóżku nie była poprzez moją matkę dalej wałkowana.
Po dniu dużym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu dotarli do lodowatego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją lecz na chwilę, przetoczyłem ją czyli na skraj co dało mi chwilę równowadze i relaksu. Nieco się zastanawiając właśnie kiedy poprzedniej nocy zsunąłem majtki i podszedł do mojej ukochanej zabawy. Znowu mocno obejmował swoje prącie w ręce masując je dużo, czasami trochę brutalnie na miary bólu. Czułem jak pęcznieje i twardnieje. Przysunąłem się bliżej jesteśmy, poprawiając jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając perspektywę jej pleców. Stała z pupą wypiętą w moją właściwość a ja trafiał ją moim interesem układając w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko więc szybko oraz mnóstwo wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz zwolnił ze mnie dużą porcję gorącej, lepkiej spermy, która sączyła się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się jakiś czas później poszturchiwany przez mamę: – Co tu właśnie mokro, coś ty zrobił? – pytała. Nie odpowiedziałem, udając iż nie wiem o co szuka.