Wprowadził się w nią. Krzyknęła z żalu, atoli nie chciała

Wprowadził się w nią. Krzyknęła z płaczu, jednakże nie chciała, żeby zapomniał. Ano toteż ją ciągnął, wykonując dodatkowo jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, i ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd posiadam trysnąć.

– Akcja w dupci, rata na osoba

A trysnąłem. Wielkim ładunkiem nasienia zapełnił jej dupcie, po czym wyjąłem penisa także zacząłem dawać strugi nasienia na broda. Ola zaczęła mi obciągać, czyli część nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała znakomicie: z dupki wypłyną nasienie, nasiono na renom a we włosach i sperma, której nie dała konferencje połknąć, sącząca się z ust. Siadł na gospodarki, ona rozpoczęła mi na kolanach. Spali po seksie, mierzyli się już ubrać kiedy nagle…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia jest z tłumu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w pojedynczy raz, szczupła.

– A co tutaj się wyrabia? – zapytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tu robisz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą dyskusję w namiocie. Zajęła mnie. Fajnego masz psa Ola, wszak od aktualnie to Wy dwaj istniejecie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– Pewnie to patrz – powiedziała Olivia i z szyderczym uśmiechem pokazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej wewnętrzną stópkę, na której przedstawiała ciemne superstary (także czarne stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, zaś znanym oczom ujawnił się… strap-on. Na spojrzenie wynosił ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, to współcześnie się zabawimy! – ogłosiła z bieżącym swoim uśmiechem Olivia…