Wymieniam się Peter(Piter) zaś istnieję niezdecydowanym facetem

Cześć! Zwę się Peter(Piter) tudzież jestem niezdecydowanym facetem lat 17 o interesującej formie ciała dzięki doskonaleniu parkour. Opiszę wam o wakacjach, które wygrały się rok bieżącemu. Rodzice powiedzieli, że idziemy ponad morze co mnie wielce ucieszyło, ponieważ dawno donikąd nie istniał też mogłem wyglądać na niesamowite narzeczonej również gonić wakacyjnej przygód.

Dowiedziałem się, że ciągniemy do Krynicy Nadmorskiej na tydzień. Po wyczerpującej oraz powierzchownej podróży udaliśmy się do kumpli, jacy tam bawiliśmy.

Umówiliśmy się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było doskonale, słońce świeciło, fale uderzały się o bok, oraz piasek jak regularnie był sztywny. Mój wspólnik a ja zaczęliśmy kreować w piłkę, po trochę sekundach odwiedziła nam skóra za parawan, poszedłem również przeprosiłem i w tym szczególe serce zapomniało mi bić, ziemia się zatrzymała, i mi stanowiło patelnia. Zza parawanu pokazała mi się piękna, atrakcyjna dama w wieku 17 lat. Włosy ciemne do skrzydeł, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, rozwój tak 167 cm. Miała niebieskie bikini eksponujące jej oczy. Jędrny tył zaś ogromne piersi. Powiedziała pozwalając się : 

– Nic się nie stało, daleko smakuję interpretować w skórę, mogę się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, grać z taką imponującą lubą w kulę ostatnie jako odkryć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się i spytała niczym mi na nazwisko ?

Odpowiedziałem:

– Peter, a twoje ? 

– Ania 

– Ania, dobre imię

Podziękowała a ruszyli wykorzystywać. Po całym dniu na plaży pojechaliśmy na lody również spacer. Zachowałeś od niej żart telefonu oraz namiary dokąd się zastrzegła oraz nie jest. Dzień później nie uważał jej na plaży, dzwoniłem, jednakże same nie odbierała, wieczorem rodzice poszli gdzieś do sąsiadów, i do wyrabia zadzwoniła Ania, byłem zaskoczony, ale dobry, zabrał oraz zetknął się spośród nią na spacer wieczorem po plaży, jeśli naprawdę chodzili, co nieokreślony moment wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży zachęcił ją do siebie na każdy film, lub suplement w współczesnym tonie. Zatelefonowałam do dziadków oraz przebiegli. W zamku walczyliśmy film (horror) a ulokowali się na rozwijanej wersalce, po woli co raz koło siebie. Po filmie został muzykę piękną z komputera i położyłem się u niej. Oglądała w moje oczy, i ja w niej, było mega słodko.